Piła łańcuchowe EGO Power+ CS1400E Dmuchawa ogrodowa do liści EGO Power+ LB4801 Nożyce do żywopłotów EGO Power+ HT2400E Kosiarka do trawników EGO Power+ LM2001 Podkaszarka EGO Power+ ST1200E

O firmie

 • Piła EGO CS1400E
  Piła EGO CS1400E
 • Dmuchawa EGO LB4800E
  Dmuchawa EGO LB4800E
 • Nożyce EGO HT2400E
  Nożyce EGO HT2400E
 • Kosiarka EGO LM2000E
  Kosiarka EGO LM2000E
 • Podkaszarka EGO ST1200E
  Podkaszarka EGO ST1200E

EGO Power Plus

 

Jesteśmy dumni, że możemy Państwu zaprezentować pierwszą bezprzewodową linię elektronarzędzi przeznaczonych do prac ogrodowych. Narzędzia te zasilane są baterią litowo-jonową, która gwarantuje pracę w ogrodzie bez hałasu i spalin. Ostatnie 10 lat poświęciliśmy badaniom, rozwijając i udoskonalając  ważną w branży przemysłowej gałąź jaką jest sprzęt ogrodowy. Postawiliśmy sobie za cel zmianę postrzegania tego zagadnienia przez dotychczasowych użytkowników spalinowego lub zasilanego przewodem elektrycznym sprzętu ogrodowego skutecznie rozbudzając zainteresowanie naszym sprzętem EGO POWER+. 

EGO znacząco zmienił charakter narzędzi przeznaczonych do prac ogrodowych. EGO jako pierwszy w branży ogrodowej zasilany jest 56V baterią litowo-jonową, co jest przełomem na każdym poziomie zastosowania. Cały asortyment EGO (kosiarka do trawników, dmuchawa do liści, nożyce do żywopłotów, podkaszarka oraz piła łańcuchowa) zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić przewagę nowej koncepcji narzędzi EGO nad narzędziami tradycyjnymi. Baterie EGO wystarczają na dłużej. Pełne naładowanie następuje w czasie do 30 minut. Obsługa narzędzi  EGO jest intuicyjna, ich praca cicha i niezawodna. EGO to narzędzia jakich potrzebujesz do prawidłowego i  komfortowego wykonania prac w ogrodzie. 

Coś co do tej pory mogliśmy sobie tylko wyobrażać zostało stworzone za sprawą globalnej organizacji,  która od  20 lat zaopatruje swoich użytkowników w narzędzia o profesjonalnej jakości i przełomowej technologii. Z EGO zmieni się podstawowe wyobrażenie o charakterze narzędzi  ogrodowych.